Stylový internetový obchod
na WooCommerce: PanSlavista

Zadání

Cílem projektu bylo vytvoření internetového obchodu se s originálním nábytkem a doplňky PanSlavista. Internetový obchod musí podporovat prodej do zahraničí a musí být tedy lokalizovaný. Souběžně je třeba prezentovat náročný způsob výroby produktů a umožnit zákazníkům zvolit si konfigurovatelné možnosti produktů.

Logo Pan Slavista

Stylový internetový obchod na WordPress/WooCommerce

Technologie

Pro realizaci jsme použili platformu WordPress s modulem WooCommerce. Dále byly v při realizaci obchodu využity další rozšíření – například pro multijazyčnost.

Moduly na míru

Při realizaci jsme vytvořili unikátní systém pro výběr uchycení lampy a její barvy. Na míru jsme taky upravili šablonu designu, aby odpovídala dodanému grafickému návrhu obchodu.

Správa a podpora

Internetový obchod jsme spustili a provozujeme na našich serverech – klient má tedy naší plnou podporu při jeho provozu.

Využité znalosti

Realizace celého projektu byla náročná zejména z důvodu komplexního designu. Vzhledem ke skutečnosti, že nám dodal klient veškeré grafické podklady, na nás byla pouze technická část realizace. Zde jsme velmi ocenili, že při návrhu designu se vyšlo z existující šablony a tak se při implementaci ušetřilo značné množství času. Nejnáročnější byla následná tvorba individuálních modulů pro správu obsahů v produktech a konfigurátor produktu.

Kontaktujte nás
  • Vývoj modulů pro WordPress 100%
  • Znalost systému WooCommerce 95%
  • Kódování HTML/CSS 75%

Chcete podobné řešení? Kontaktujte nás