Systémové integrace
v E-Commerce: Elovec.cz

Zadání

Cílem vytvoření nového internetového obchodu Elovec.cz byly následující:

  • Integrace obchodu s novým CRM systémem a skladovým systémem
  • Vytvoření komfortnějšího uživatelského rozhraní s možností používat parametrické filtry
  • Automatizace základních procesů s internetovým obchodem napříč firmou
  • Získat plaformu, která bude dlouhodobě udržitelná a customizovatelná

Řešení

V rámci řešení jsme přesunuli společnost na nový informační systém Abra Flexibee, naimplementovali jsme společnosti CRM systém pro řízení obchodu a postavili nový internetový obchod na otevřené platformě WooCommerce. Celé řešení je plně integrované se synchronizací změn v reálném čase. Současně je možno provozovat nad CRM systémem více internetových obchodů včetně obchodu B2B a řešení prodejů do zahraničí (vícejazyčnost a multiměnovost).

Měsíců vývoje

Integrované prodejní platformy

Hodin vývoje

Časová prodleva operací

Komplexní řešení postavená na otevřených platformách

Realtime synchornizace s CRM a účetním software

Celý systém synchornizuje data na základě webhooků v reálném čase.

Moderní uživatelské rozhraní

Při návrhu uživatelského rozhraní jsme dbali primárně na cílovou skupinu a možnost filtrování produktů dle parametrů. Celý internetový obchod jsme značně zjednodušili a přidali nové možnosti pro vyhledávání a třízení produktů.

Neomezené množství prodejních kanálů

Z CRM systému je možno ovládat neomezené množsví internetových obchodů – například oddělené obchody určený pro zahraniční trhy, B2B obchody, prodej na Amazonu. Všechny kanály je možno ovládat z jednoho místa, stejně tak jsou informace ze všech kanálů uloženy na jednom místě.

Využité znalosti

Realizace celého projektu byla velmi náročná a realizace projektu zabrala několik měsíců, jelikož jsme vyvíjeli kompletní systém pro synchronizaci produktů a objednávek se systémem CRM a taky propojení mezi CRM a účetním systémem FlexiBee. Celá komunikace probíhá v reálném čase, není se tedy potřeba bát ani minimálního zpoždění. Z tohoto důvodu jsme zapojili naše znalosti z vývoje software v PHP, taky jsme realizovali kompletní grafické návrhy, vytvářeli šablonu a řídili kompletní migraci dat.

Kontaktujte nás
  • Řízení projektu 100%
  • Systémové integrace 95%
  • UX / Webdesign 75%
  • Programování 60%

Chcete podobné řešení? Kontaktujte nás